Čištění odpadu a kanalizace Liberec – havárie

Pokud máte jakékoli problémy s domovní kanalizací – zanesené potrubí, ucpané potrubí, neodtýká záchod nebo rozvod, který potřebujete vyměnit, vyčistit nebo vyfrézovat na původní velikost, obraťte se na nás.

Nabízíme ruční, chemické a strojní čištění svislé a ležaté kanalizace a odpadů, dešťových svodů, sifonů, ucpaných záchodů WC, dvorních vpustí, gulí, gajgrů, drtičů odpadu, čerpání vody a mnoho dalšího. Provádíme čištění, frézování i pravidelné kontroly a opravy kanalizace, domovních odpadů a potrubí všech typů . Na přání zhotovíme i kamerový záznam potrubí v případě potřeby i revizní protokol o stavu potrubí kanalizačního.

Zajistíme Vám rovněž pravidelné revize potrubí kanalizačního a pomůžeme Vám předejít poruchám a závadám. Inspekce potrubí provádíme již od průměru 40 mm. Inspekce potrubí provádíme v kanalizačním potrubí, rozvody vysavačů centrálních, různé šachty a otvory kde se potřebujete podívat. Zařídíme opravy, vyřešíme poruchy a havárie s ucpaným potrubím a zajistíme dodávku veškerého materiálu a po opravě po sobě uklidíme a vše uvedeme do původního stavu. Nakupujeme od předních dodavatelů, a proto Vám můžeme poskytnout výhodnější ceny a delší záruky než v běžném obchodě.

  • ruční a strojní čištění svislé a ležaté kanalizace
  • strojní frézovaní rozvodu kanalizace odpadní
  • čištění dešťových svodů, sifonů, ucpaných WC, dvorních výpustí, gulí, gaigrů a drtičů odpadu
  • oprava kanalizací a domovních odpadů PVC, HT, KG, Litina, Kamenina
  • kamerový záznam potrubí včetně revize
  • pravidelné údržby a revize kanalizace
  • oprava havarií ucpané potrubí
  •  havárie čištění kanalizace, odpadů Liberec, Chrastava, Jablonec nad Nisou

Naše působiště je v okolí těchto měst: Liberec, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav, Mníšek, Cvikov, Nový Bor, Mimoň, Česká Lípa, Jablonné v Podještědí, Mnichovo Hradiště, Český Dub, Stráž pod Ralskem. Turnov, Zákupy, Hodkovice nad Mohelkou, Varnsdorf, Rumburk

Čištění strojní a frezování potrubí, kamerové inspekce potrubí provádíme na profesionálních strojích Rems, Ridgid, Wohler. Provádíme i chemické čištění za pomoci speciálních kyselin. Odtékají vám špatně sifony v bytě umyvadlo, vana ? Pravděpodobně je zanesen a přicpán vlasy.  Vyčistíme během chvíle úplně do čista za pár kaček bez potřeby rozebíraní a odpadne vám starost jak se k sifonu dostat např. pod vanou.