Topení Liberec – havárie,kotle, radiátory

Zpracujeme nebo navrhneme projekt a provedeme montáž vytápění rodinných domů, bytových jednotek i komerčních prostor. montujeme automatické kotle na uhlí a pelety. Plynové a kondenzační kotle. Kotle instalujeme včetně komínu. Čistíme ucpané potrubí podlahového topení. Netopí vám všechny radiátory? vyčistíme vám vaše ústřední topení. Instalujeme podlahové topení, radiátorové topení a to i včetně zdrojů jako je tepelné čerpadlo nebo krbové kamna, solární panely. Opravíme vám únik na potrubí  bez bourání a i třeba zamrzlé potrubí.

Nabízíme generální opravy stávajících rozvodů ústředního nebo podlahového topení. Provádíme montáže nových rozvodů vytápění, podlahového vytápění, solárních systémů, tepelných čerpadel a provizorních rozvodů. Umíme zavést rozvody topení v moderním provedení (plast, měď, nerez i vícevrstvé potrubí, uhlíkové trubky). Zajistíme rekonstrukce a opravy stupaček, výměny radiátorů, deskových těles, sahar, rozvodů topení, krbových kamen, bojlerů, kotlů a to jak plynových, elektrických tak i uhelných kotle na pevná paliva včetně automatických na uhlí a pelety. Pracujeme se všemi druhy kotlů a značek např. Dakon, Berski, Buderus, Opop, Cosmotherm, Mora Top,Protherm – plynový kotel, kondenzační kotel, elektrický kotel, kotel na tuhá paliva, kotel na paletky nebo automatický kotel na uhlí pro nás není problém.

Naši topenáři provedou veškeré opravy a rekonstrukce ústředního vytápění a topenářských rozvodů, rekonstrukce kotelen a starých rozvodů. Provádíme montáže a opravy bojlerů, kotlů, radiátorů, deskových otopných těles, koupelnových žebříčků a další topenářské práce. Zařídíme drobné opravy, vyřešíme poruchy a havárie a zajistíme dodávku veškerého materiálu. Nakupujeme od předních dodavatelů, a proto Vám můžeme poskytnout výhodnější ceny a lepší záruky než v běžném obchodě. Jsme topenáři a pracujeme rychle, levně a topenáři jsou kvalifikované osoby vlastnících plno oprávněních potřebné k topenářské instalací. Každému zákazníkovy přistupujeme profesionálně a vymyslíme mu a zrealizujeme mu jeho projet na míru přesně dle zadaných parametrů. Sami si zajistíme veškerá ostatní řemesla související z realizací zakázky jako topenář, elektrikář, zedník, servisák, malíř, atd. Mezi naše předností patří vysoká kvalita provedené práce a dodržování domluvených termínu a hlavně ceny díla. Ceník topenářských prací – každou zakázku naceníme před realizací.

 • .podlahové vytápění Liberec a okolí
 • ústřední a místní vytápění
 • montáž a výměna radiátorů, deskových těles
 • výměna a montáž kotlů na uhlí, dřevo, pelety, plyn
 • solární systémy
 • kombinované vytápění krb – kotel
 • tepelná čerpadla
 • akumulační nádrže
 • plynové a elektrické kotle
 • výměna klasických kotlu uhelných za moderní automatické na uhlí a pelety
 • vložkování komínu
 • záruční a pozáruční servis automatických kotlů
 • strojní čistění podlahové topení a radiátorů REMS Multi-Push SLW
 • opravy a úniky potrubí bez bourání

Naše působiště je v okolí těchto měst: Liberec, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Mladá Boleslav, Mníšek, Cvikov, Nový Bor, Mimoň, Česká Lípa, Jablonné v Podještědí, Mnichovo Hradiště, Český Dub, Stráž pod Ralskem. Turnov, Zákupy, Hodkovice nad Mohelkou, Varnsdorf, Rumburk

Jsme tyto řemesla a instalujeme topení, kotle, radiátory: instalatér, instalatéři, opravář, opraváři, topenář, topenáři, Elektrikář, zedník, kominík, kominictví

Instalujeme například tyto výrobce: Buderus, Dakon, Protherm, Berski, Opop, Korado, Kermi, CosmoTherm, Mora, Drazice, Immergas, Korad, Lars, Siemens, Ivar, Tatramat, Reflex, Grundfos, Dab, Atlas, Ariston, Defro.